درمانکده
دکتر ارغوان آیت اللهی

دکتر ارغوان آیت اللهی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ارغوان آیت اللهی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ارغوان آیت اللهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ارغوان آیت اللهی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ارغوان آیت اللهی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ارغوان آیت اللهی چیست؟

دکتر ارغوان آیت اللهی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر ارغوان آیت اللهی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ارغوان آیت اللهی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ارغوان آیت اللهی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ارغوان آیت اللهی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ارغوان آیت اللهی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ارغوان آیت اللهی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ارغوان آیت اللهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ارغوان آیت اللهی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ارغوان آیت اللهی

دکتر ارغوان آیت اللهی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ارغوان آیت اللهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 137449 هستند. آدرس مطب دکتر ارغوان آیت اللهی تهران است. شما میتوانید از دکتر ارغوان آیت اللهی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ارغوان آیت اللهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ارغوان آیت اللهی

دکتر ارغوان آیت اللهی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ارغوان آیت اللهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ارغوان آیت اللهی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر