درمانکده
دکتر حامد اخوی زادگان

دکتر حامد اخوی زادگان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حامد اخوی زادگان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حامد اخوی زادگان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حامد اخوی زادگان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حامد اخوی زادگان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حامد اخوی زادگان چیست؟

دکتر حامد اخوی زادگان متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر حامد اخوی زادگان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حامد اخوی زادگان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حامد اخوی زادگان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حامد اخوی زادگان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حامد اخوی زادگان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حامد اخوی زادگان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حامد اخوی زادگان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حامد اخوی زادگان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حامد اخوی زادگان

دکتر حامد اخوی زادگان متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حامد اخوی زادگان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 67984 هستند. آدرس مطب دکتر حامد اخوی زادگان تهران است. شما میتوانید از دکتر حامد اخوی زادگان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حامد اخوی زادگان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حامد اخوی زادگان

دکتر حامد اخوی زادگان دارای مدرک متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حامد اخوی زادگان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حامد اخوی زادگان متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر