درمانکده
دکتر زهرا مقیم پور بیژنی

دکتر زهرا مقیم پور بیژنی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر زهرا مقیم پور بیژنی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر زهرا مقیم پور بیژنی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زهرا مقیم پور بیژنی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زهرا مقیم پور بیژنی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زهرا مقیم پور بیژنی چیست؟

دکتر زهرا مقیم پور بیژنی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر زهرا مقیم پور بیژنی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زهرا مقیم پور بیژنی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زهرا مقیم پور بیژنی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زهرا مقیم پور بیژنی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زهرا مقیم پور بیژنی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زهرا مقیم پور بیژنی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زهرا مقیم پور بیژنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا مقیم پور بیژنی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر زهرا مقیم پور بیژنی

دکتر زهرا مقیم پور بیژنی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زهرا مقیم پور بیژنی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ۱۱۲۱۵۰ هستند. آدرس مطب دکتر زهرا مقیم پور بیژنی تهران است. شما میتوانید از دکتر زهرا مقیم پور بیژنی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر زهرا مقیم پور بیژنی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زهرا مقیم پور بیژنی

دکتر زهرا مقیم پور بیژنی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زهرا مقیم پور بیژنی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زهرا مقیم پور بیژنی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر