درمانکده
دکتر عذرا آزموده

دکتر عذرا آزموده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عذرا آزموده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عذرا آزموده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عذرا آزموده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عذرا آزموده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عذرا آزموده چیست؟

دکتر عذرا آزموده فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر عذرا آزموده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عذرا آزموده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عذرا آزموده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عذرا آزموده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عذرا آزموده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عذرا آزموده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عذرا آزموده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عذرا آزموده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر عذرا آزموده

دکتر عذرا آزموده فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عذرا آزموده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 21454 هستند. آدرس مطب دکتر عذرا آزموده تهران است. شما میتوانید از دکتر عذرا آزموده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عذرا آزموده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عذرا آزموده

دکتر عذرا آزموده دارای مدرک فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عذرا آزموده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عذرا آزموده فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر