درمانکده
دکتر علی هاشمی کنی

دکتر علی هاشمی کنی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علی هاشمی کنی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر علی هاشمی کنی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی هاشمی کنی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی هاشمی کنی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی هاشمی کنی چیست؟

دکتر علی هاشمی کنی متخصص تغذیه هستند.

زودترین نوبت دکتر علی هاشمی کنی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی هاشمی کنی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی هاشمی کنی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی هاشمی کنی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی هاشمی کنی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی هاشمی کنی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی هاشمی کنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی هاشمی کنی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علی هاشمی کنی

دکتر علی هاشمی کنی متخصص تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی هاشمی کنی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 84408 هستند. آدرس مطب دکتر علی هاشمی کنی تهران است. شما میتوانید از دکتر علی هاشمی کنی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علی هاشمی کنی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی هاشمی کنی

دکتر علی هاشمی کنی دارای مدرک متخصص تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی هاشمی کنی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی هاشمی کنی متخصص تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر