درمانکده
دکتر محبوبه منصوری خرقانی

دکتر محبوبه منصوری خرقانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محبوبه منصوری خرقانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محبوبه منصوری خرقانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محبوبه منصوری خرقانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محبوبه منصوری خرقانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محبوبه منصوری خرقانی چیست؟

دکتر محبوبه منصوری خرقانی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر محبوبه منصوری خرقانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محبوبه منصوری خرقانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محبوبه منصوری خرقانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محبوبه منصوری خرقانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محبوبه منصوری خرقانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محبوبه منصوری خرقانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محبوبه منصوری خرقانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محبوبه منصوری خرقانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محبوبه منصوری خرقانی

دکتر محبوبه منصوری خرقانی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محبوبه منصوری خرقانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 16 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 56793 هستند. آدرس مطب دکتر محبوبه منصوری خرقانی تهران است. شما میتوانید از دکتر محبوبه منصوری خرقانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محبوبه منصوری خرقانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محبوبه منصوری خرقانی

دکتر محبوبه منصوری خرقانی دارای مدرک فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محبوبه منصوری خرقانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محبوبه منصوری خرقانی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر