درمانکده
دکتر مهربان ضیافت

دکتر مهربان ضیافت

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهربان ضیافت به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهربان ضیافت نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهربان ضیافت نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهربان ضیافت، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهربان ضیافت چیست؟

دکتر مهربان ضیافت متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر مهربان ضیافت چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهربان ضیافت را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهربان ضیافت مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهربان ضیافت در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهربان ضیافت رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهربان ضیافت مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهربان ضیافت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهربان ضیافت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهربان ضیافت

دکتر مهربان ضیافت متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهربان ضیافت یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 104275 هستند. آدرس مطب دکتر مهربان ضیافت تهران است. شما میتوانید از دکتر مهربان ضیافت خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهربان ضیافت جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهربان ضیافت

دکتر مهربان ضیافت دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهربان ضیافت مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهربان ضیافت متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر