درمانکده
دکتر میترا تفکری دلبری

دکتر میترا تفکری دلبری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر میترا تفکری دلبری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر میترا تفکری دلبری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر میترا تفکری دلبری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر میترا تفکری دلبری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر میترا تفکری دلبری چیست؟

دکتر میترا تفکری دلبری فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر میترا تفکری دلبری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر میترا تفکری دلبری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر میترا تفکری دلبری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر میترا تفکری دلبری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر میترا تفکری دلبری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر میترا تفکری دلبری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر میترا تفکری دلبری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میترا تفکری دلبری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر میترا تفکری دلبری

دکتر میترا تفکری دلبری فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میترا تفکری دلبری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 24 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 76854 هستند. آدرس مطب دکتر میترا تفکری دلبری تهران است. شما میتوانید از دکتر میترا تفکری دلبری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر میترا تفکری دلبری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میترا تفکری دلبری

دکتر میترا تفکری دلبری دارای مدرک فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میترا تفکری دلبری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میترا تفکری دلبری فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر