درمانکده
ودود خوش طینت

ودود خوش طینت

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ودود خوش طینت به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ودود خوش طینت نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از ودود خوش طینت نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی ودود خوش طینت، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص ودود خوش طینت چیست؟

ودود خوش طینت کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت ودود خوش طینت چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت ودود خوش طینت را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از ودود خوش طینت مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین ودود خوش طینت در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از ودود خوش طینت رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به ودود خوش طینت مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت ودود خوش طینت چقدر است؟

هزینه ویزیت ودود خوش طینت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره ودود خوش طینت

ودود خوش طینت کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. ودود خوش طینت یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ت-4465 هستند. آدرس مطب ودود خوش طینت تهران است. شما میتوانید از ودود خوش طینت خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین ودود خوش طینت جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه ودود خوش طینت

ودود خوش طینت دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به ودود خوش طینت مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از ودود خوش طینت کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر