درمانکده
دکتر یوسف شفایی

دکتر یوسف شفایی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر یوسف شفایی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر یوسف شفایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر یوسف شفایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر یوسف شفایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر یوسف شفایی چیست؟

دکتر یوسف شفایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند.

زودترین نوبت دکتر یوسف شفایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر یوسف شفایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر یوسف شفایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر یوسف شفایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر یوسف شفایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر یوسف شفایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر یوسف شفایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یوسف شفایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر یوسف شفایی

دکتر یوسف شفایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر یوسف شفایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 23 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 85487 هستند. آدرس مطب دکتر یوسف شفایی تهران است. شما میتوانید از دکتر یوسف شفایی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر یوسف شفایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر یوسف شفایی

دکتر یوسف شفایی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر یوسف شفایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر یوسف شفایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر