درمانکده
دکتر علی لهاک

دکتر علی لهاک

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علی لهاک به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر علی لهاک

مطب تهران

تهران - امیر آباد - خیابان شکرالله - پلاک ۱۱۶ - واحد یک

هنوز بیمارهای دکتر علی لهاک نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی لهاک نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی لهاک، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی لهاک چیست؟

دکتر علی لهاک دکترای روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر علی لهاک چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی لهاک را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی لهاک مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی لهاک در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی لهاک رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی لهاک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی لهاک چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی لهاک با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علی لهاک

دکتر علی لهاک دکترای روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی لهاک یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 35403 هستند. آدرس مطب دکتر علی لهاک تهران - امیر آباد - خیابان شکرالله - پلاک ۱۱۶ - واحد یک است. شما میتوانید از دکتر علی لهاک خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علی لهاک جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی لهاک

دکتر علی لهاک دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی و دکترای روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی لهاک مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی لهاک دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر