درمانکده
دکتر ملینا دستوریان

دکتر ملینا دستوریان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ملینا دستوریان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر ملینا دستوریان

مطب پونک

پونک - سیمون بولیوار - ورودی شهرک نفت - ساختمان شهریار - طبقه اول - واحد سوم

هنوز بیمارهای دکتر ملینا دستوریان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ملینا دستوریان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ملینا دستوریان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ملینا دستوریان چیست؟

دکتر ملینا دستوریان دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر ملینا دستوریان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ملینا دستوریان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ملینا دستوریان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ملینا دستوریان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ملینا دستوریان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ملینا دستوریان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ملینا دستوریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ملینا دستوریان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ملینا دستوریان

دکتر ملینا دستوریان دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ملینا دستوریان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 94071 هستند. آدرس مطب دکتر ملینا دستوریان پونک - سیمون بولیوار - ورودی شهرک نفت - ساختمان شهریار - طبقه اول - واحد سوم است. شما میتوانید از دکتر ملینا دستوریان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ملینا دستوریان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ملینا دستوریان

دکتر ملینا دستوریان دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ملینا دستوریان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ملینا دستوریان دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر