درمانکده
دکتر رادینا اشتیاقی

دکتر رادینا اشتیاقی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رادینا اشتیاقی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رادینا اشتیاقی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رادینا اشتیاقی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رادینا اشتیاقی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رادینا اشتیاقی چیست؟

دکتر رادینا اشتیاقی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر رادینا اشتیاقی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رادینا اشتیاقی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رادینا اشتیاقی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رادینا اشتیاقی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رادینا اشتیاقی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رادینا اشتیاقی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رادینا اشتیاقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رادینا اشتیاقی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رادینا اشتیاقی

دکتر رادینا اشتیاقی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رادینا اشتیاقی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 32 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 36070 هستند. آدرس مطب دکتر رادینا اشتیاقی تهران است. شما میتوانید از دکتر رادینا اشتیاقی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رادینا اشتیاقی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رادینا اشتیاقی

دکتر رادینا اشتیاقی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رادینا اشتیاقی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رادینا اشتیاقی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر