درمانکده
دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی

دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی چیست؟

دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی

دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 57 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 8807 هستند. آدرس مطب دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی تهران است. شما میتوانید از دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی

دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مصطفی نیل فروشان شهشهانی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر