درمانکده
دکتر اسمعیل شمس افضلی

دکتر اسمعیل شمس افضلی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر اسمعیل شمس افضلی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر اسمعیل شمس افضلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اسمعیل شمس افضلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اسمعیل شمس افضلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اسمعیل شمس افضلی چیست؟

دکتر اسمعیل شمس افضلی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر اسمعیل شمس افضلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اسمعیل شمس افضلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اسمعیل شمس افضلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اسمعیل شمس افضلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اسمعیل شمس افضلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اسمعیل شمس افضلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اسمعیل شمس افضلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسمعیل شمس افضلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر اسمعیل شمس افضلی

دکتر اسمعیل شمس افضلی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر اسمعیل شمس افضلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 45278 هستند. آدرس مطب دکتر اسمعیل شمس افضلی تهران است. شما میتوانید از دکتر اسمعیل شمس افضلی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر اسمعیل شمس افضلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر اسمعیل شمس افضلی

دکتر اسمعیل شمس افضلی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر اسمعیل شمس افضلی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر اسمعیل شمس افضلی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر