دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی

دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی

مشهد
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:30

آدرس مطب دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی

مطب مشهد

مشهد- احمدآباد- عارف 2- ساختمان پزشکان نیکان- طبقه 4 (بیمار باردار پذیرش نمیشود و فقط در حوزه‌های درج شده فعالیت دارند.)

هنوز بیمارهای دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی چیست؟

دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی متخصص فلوشیپ سرطان زنان است. بیماران بسیاری برای درمان زگیل تناسلی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی

دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی فلوشیپ سرطان زنان به شماره نظام پزشکی 69880 یکی از پزشکان مشهد با بیش از 20 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های زگیل تناسلی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 0.0 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی، متخصص فلوشیپ سرطان زنان به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر سیده دیانا حسینی فرح آبادی :
  • مشهد- احمدآباد- عارف 2- ساختمان پزشکان نیکان- طبقه 4 (بیمار باردار پذیرش نمیشود و فقط در حوزه‌های درج شده فعالیت دارند.)
مطالعه بیشتر