نوبت دهی دکتر علیرضا کافیان تفتی  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر علیرضا کافیان تفتی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 85048
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر علیرضا کافیان تفتی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا کافیان تفتی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر علیرضا کافیان تفتی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر علیرضا کافیان تفتی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر علیرضا کافیان تفتی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر علیرضا کافیان تفتی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا کافیان تفتی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا کافیان تفتی چقدر است؟

دربارۀ دکتر علیرضا کافیان تفتی

دکتر علیرضا کافیان تفتی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا کافیان تفتی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 85048 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا کافیان تفتی تهران است. شما میتوانید از دکتر علیرضا کافیان تفتی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا کافیان تفتی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا کافیان تفتی

دکتر علیرضا کافیان تفتی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا کافیان تفتی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا کافیان تفتی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.