درمانکده
دکتر مریم جمالی مطلق

دکتر مریم جمالی مطلق

تهران
5
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مریم جمالی مطلق به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مریم جمالی مطلق نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم جمالی مطلق نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم جمالی مطلق، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم جمالی مطلق چیست؟

دکتر مریم جمالی مطلق متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم جمالی مطلق چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم جمالی مطلق را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم جمالی مطلق مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم جمالی مطلق در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم جمالی مطلق رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم جمالی مطلق مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم جمالی مطلق چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم جمالی مطلق با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مریم جمالی مطلق

دکتر مریم جمالی مطلق متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 61752 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 11 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر مریم جمالی مطلق

دکتر مریم جمالی مطلق متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مریم جمالی مطلق مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مریم جمالی مطلق متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر