درمانکده
دکتر آسیه بدرانلوئی

دکتر آسیه بدرانلوئی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آسیه بدرانلوئی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آسیه بدرانلوئی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آسیه بدرانلوئی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آسیه بدرانلوئی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آسیه بدرانلوئی چیست؟

دکتر آسیه بدرانلوئی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر آسیه بدرانلوئی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آسیه بدرانلوئی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آسیه بدرانلوئی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آسیه بدرانلوئی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آسیه بدرانلوئی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آسیه بدرانلوئی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آسیه بدرانلوئی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آسیه بدرانلوئی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر آسیه بدرانلوئی

دکتر آسیه بدرانلوئی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آسیه بدرانلوئی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 28 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 34305 هستند. آدرس مطب دکتر آسیه بدرانلوئی تهران است. شما میتوانید از دکتر آسیه بدرانلوئی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آسیه بدرانلوئی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آسیه بدرانلوئی

دکتر آسیه بدرانلوئی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آسیه بدرانلوئی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آسیه بدرانلوئی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر