درمانکده
دکتر سیمین اسمعیلی نیه

دکتر سیمین اسمعیلی نیه

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیمین اسمعیلی نیه به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیمین اسمعیلی نیه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیمین اسمعیلی نیه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیمین اسمعیلی نیه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیمین اسمعیلی نیه چیست؟

دکتر سیمین اسمعیلی نیه فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر سیمین اسمعیلی نیه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیمین اسمعیلی نیه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیمین اسمعیلی نیه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیمین اسمعیلی نیه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیمین اسمعیلی نیه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیمین اسمعیلی نیه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیمین اسمعیلی نیه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیمین اسمعیلی نیه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیمین اسمعیلی نیه

دکتر سیمین اسمعیلی نیه فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیمین اسمعیلی نیه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 5 هستند. آدرس مطب دکتر سیمین اسمعیلی نیه تهران است. شما میتوانید از دکتر سیمین اسمعیلی نیه خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیمین اسمعیلی نیه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیمین اسمعیلی نیه

دکتر سیمین اسمعیلی نیه دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیمین اسمعیلی نیه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیمین اسمعیلی نیه فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر