درمانکده
دکتر زهرا حیدری صبی

دکتر زهرا حیدری صبی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر زهرا حیدری صبی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر زهرا حیدری صبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زهرا حیدری صبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زهرا حیدری صبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زهرا حیدری صبی چیست؟

دکتر زهرا حیدری صبی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر زهرا حیدری صبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زهرا حیدری صبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زهرا حیدری صبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زهرا حیدری صبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زهرا حیدری صبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زهرا حیدری صبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زهرا حیدری صبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا حیدری صبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر زهرا حیدری صبی

دکتر زهرا حیدری صبی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زهرا حیدری صبی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 43 هستند. آدرس مطب دکتر زهرا حیدری صبی تهران است. شما میتوانید از دکتر زهرا حیدری صبی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر زهرا حیدری صبی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زهرا حیدری صبی

دکتر زهرا حیدری صبی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زهرا حیدری صبی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زهرا حیدری صبی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر