نوبت دهی دکتر میترا فردی تازه کند  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر میترا فردی تازه کند

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 52
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر میترا فردی تازه کند را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر میترا فردی تازه کند نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر میترا فردی تازه کند چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر میترا فردی تازه کند چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر میترا فردی تازه کند مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر میترا فردی تازه کند رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر میترا فردی تازه کند نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر میترا فردی تازه کند چقدر است؟

دربارۀ دکتر میترا فردی تازه کند

دکتر میترا فردی تازه کند فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میترا فردی تازه کند یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 52 هستند. آدرس مطب دکتر میترا فردی تازه کند تهران است. شما میتوانید از دکتر میترا فردی تازه کند خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر میترا فردی تازه کند جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میترا فردی تازه کند

دکتر میترا فردی تازه کند دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میترا فردی تازه کند مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میترا فردی تازه کند فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.