درمانکده
دکتر اکبر دهقان

دکتر اکبر دهقان

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر اکبر دهقان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر اکبر دهقان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اکبر دهقان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اکبر دهقان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اکبر دهقان چیست؟

دکتر اکبر دهقان فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر اکبر دهقان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اکبر دهقان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اکبر دهقان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اکبر دهقان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اکبر دهقان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اکبر دهقان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اکبر دهقان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اکبر دهقان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر اکبر دهقان

دکتر اکبر دهقان فلوشیپ جراحی ستون فقرات به شماره نظام پزشکی 81 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر اکبر دهقان

دکتر اکبر دهقان است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر اکبر دهقان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر اکبر دهقان فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر