نوبت دهی دکتر عباس سپهری کرمان نژاد  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر عباس سپهری کرمان نژاد

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 90
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر عباس سپهری کرمان نژاد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر عباس سپهری کرمان نژاد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر عباس سپهری کرمان نژاد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر عباس سپهری کرمان نژاد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر عباس سپهری کرمان نژاد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عباس سپهری کرمان نژاد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر عباس سپهری کرمان نژاد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر عباس سپهری کرمان نژاد چقدر است؟

دربارۀ دکتر عباس سپهری کرمان نژاد

دکتر عباس سپهری کرمان نژاد فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عباس سپهری کرمان نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 90 هستند. آدرس مطب دکتر عباس سپهری کرمان نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر عباس سپهری کرمان نژاد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عباس سپهری کرمان نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عباس سپهری کرمان نژاد

دکتر عباس سپهری کرمان نژاد دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عباس سپهری کرمان نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عباس سپهری کرمان نژاد فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.