درمانکده
دکتر مهراندخت عابدینی

دکتر مهراندخت عابدینی

تهران
4.7
211 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 18:00

آدرس مطب دکتر مهراندخت عابدینی

مطب شهرک غرب

شهرک غرب - تقاطع بلوار فرحزادی و بلوار دریا - بلوار نورانی ( پارک) - پلاک 13 - طبقه 4

هنوز بیمارهای دکتر مهراندخت عابدینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب خانم دکتر مهراندخت عابدینی

gallery-632
gallery-633
gallery-634
gallery-635
gallery-636
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهراندخت عابدینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهراندخت عابدینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهراندخت عابدینی چیست؟

دکتر مهراندخت عابدینی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر مهراندخت عابدینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهراندخت عابدینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهراندخت عابدینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهراندخت عابدینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهراندخت عابدینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهراندخت عابدینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهراندخت عابدینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهراندخت عابدینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهراندخت عابدینی

دکتر مهراندخت عابدینی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهراندخت عابدینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 21 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 46855 هستند. آدرس مطب دکتر مهراندخت عابدینی شهرک غرب - تقاطع بلوار فرحزادی و بلوار دریا - بلوار نورانی ( پارک) - پلاک 13 - طبقه 4 است. شما میتوانید از دکتر مهراندخت عابدینی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهراندخت عابدینی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مهراندخت عابدینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهراندخت عابدینی

دکتر مهراندخت عابدینی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهراندخت عابدینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهراندخت عابدینی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر