دکتر مهراندخت عابدینی

دکتر مهراندخت عابدینی

تهران
4.7
217 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

پرداخت در مطب

اولین نوبت خالی: ۶ مرداد ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر مهراندخت عابدینی

مطب شهرک غرب

شهرک غرب- تقاطع بلوار فرحزادی و بلوار دریا- بلوار نورانی (پارک)- پلاک 13- طبقه 4

هنوز بیمارهای دکتر مهراندخت عابدینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب خانم دکتر مهراندخت عابدینی

gallery-632
gallery-633
gallery-634
gallery-635
gallery-636
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر مهراندخت عابدینی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر مهراندخت عابدینی چیست؟

دکتر مهراندخت عابدینی متخصص متخصص زنان است. بیماران بسیاری برای درمان بارداری، زگیل تناسلی، عفونت واژن، ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر مهراندخت عابدینی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر مهراندخت عابدینی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر مهراندخت عابدینی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر مهراندخت عابدینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر مهراندخت عابدینی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهراندخت عابدینی

دکتر مهراندخت عابدینی متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 46855 یکی از متخصصان تهران با بیش از 22 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر مهراندخت عابدینی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر مهراندخت عابدینی :

  • شهرک غرب- تقاطع بلوار فرحزادی و بلوار دریا- بلوار نورانی (پارک)- پلاک 13- طبقه 4

تجربه دکتر مهراندخت عابدینی

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های بارداری,زگیل تناسلی,عفونت واژن,ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر مهراندخت عابدینی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مهراندخت عابدینی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها امتیاز 4.7 داده‌اند.
مطالعه بیشتر