درمانکده
دکتر ناصر آل اسحاق

دکتر ناصر آل اسحاق

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ناصر آل اسحاق به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ناصر آل اسحاق نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ناصر آل اسحاق نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ناصر آل اسحاق، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ناصر آل اسحاق چیست؟

دکتر ناصر آل اسحاق متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر ناصر آل اسحاق چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ناصر آل اسحاق را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ناصر آل اسحاق مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ناصر آل اسحاق در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ناصر آل اسحاق رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ناصر آل اسحاق مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ناصر آل اسحاق چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناصر آل اسحاق با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ناصر آل اسحاق

دکتر ناصر آل اسحاق متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به شماره نظام پزشکی 70715 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 16 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر ناصر آل اسحاق

دکتر ناصر آل اسحاق متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ناصر آل اسحاق مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر ناصر آل اسحاق متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر