نوبت دهی دکتر علیرضا تقی زاده اصل  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر علیرضا تقی زاده اصل

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 145
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر علیرضا تقی زاده اصل را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا تقی زاده اصل نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر علیرضا تقی زاده اصل چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر علیرضا تقی زاده اصل چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر علیرضا تقی زاده اصل مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر علیرضا تقی زاده اصل رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا تقی زاده اصل نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا تقی زاده اصل چقدر است؟

دربارۀ دکتر علیرضا تقی زاده اصل

دکتر علیرضا تقی زاده اصل فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا تقی زاده اصل یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 145 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا تقی زاده اصل تهران است. شما میتوانید از دکتر علیرضا تقی زاده اصل خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا تقی زاده اصل جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا تقی زاده اصل

دکتر علیرضا تقی زاده اصل دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا تقی زاده اصل مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا تقی زاده اصل فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.