درمانکده
دکتر جواد سعید فعال

دکتر جواد سعید فعال

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر جواد سعید فعال به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر جواد سعید فعال نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر جواد سعید فعال نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر جواد سعید فعال، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر جواد سعید فعال چیست؟

دکتر جواد سعید فعال فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر جواد سعید فعال چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر جواد سعید فعال را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر جواد سعید فعال مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر جواد سعید فعال در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر جواد سعید فعال رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر جواد سعید فعال مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر جواد سعید فعال چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جواد سعید فعال با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر جواد سعید فعال

دکتر جواد سعید فعال فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر جواد سعید فعال یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 213 هستند. آدرس مطب دکتر جواد سعید فعال تهران است. شما میتوانید از دکتر جواد سعید فعال خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر جواد سعید فعال جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر جواد سعید فعال

دکتر جواد سعید فعال دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر جواد سعید فعال مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر جواد سعید فعال فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر