درمانکده
دکتر پرویز محمدی مزلقانی

دکتر پرویز محمدی مزلقانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پرویز محمدی مزلقانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پرویز محمدی مزلقانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پرویز محمدی مزلقانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پرویز محمدی مزلقانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پرویز محمدی مزلقانی چیست؟

دکتر پرویز محمدی مزلقانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر پرویز محمدی مزلقانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پرویز محمدی مزلقانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پرویز محمدی مزلقانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پرویز محمدی مزلقانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پرویز محمدی مزلقانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پرویز محمدی مزلقانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پرویز محمدی مزلقانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پرویز محمدی مزلقانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پرویز محمدی مزلقانی

دکتر پرویز محمدی مزلقانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پرویز محمدی مزلقانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 217 هستند. آدرس مطب دکتر پرویز محمدی مزلقانی تهران است. شما میتوانید از دکتر پرویز محمدی مزلقانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پرویز محمدی مزلقانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پرویز محمدی مزلقانی

دکتر پرویز محمدی مزلقانی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پرویز محمدی مزلقانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پرویز محمدی مزلقانی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر