درمانکده
دکتر پدرام سیداحمد شیرازی

دکتر پدرام سیداحمد شیرازی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پدرام سیداحمد شیرازی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پدرام سیداحمد شیرازی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پدرام سیداحمد شیرازی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پدرام سیداحمد شیرازی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پدرام سیداحمد شیرازی چیست؟

دکتر پدرام سیداحمد شیرازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر پدرام سیداحمد شیرازی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پدرام سیداحمد شیرازی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پدرام سیداحمد شیرازی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پدرام سیداحمد شیرازی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پدرام سیداحمد شیرازی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پدرام سیداحمد شیرازی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پدرام سیداحمد شیرازی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پدرام سیداحمد شیرازی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پدرام سیداحمد شیرازی

دکتر پدرام سیداحمد شیرازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به شماره نظام پزشکی 231 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر پدرام سیداحمد شیرازی

دکتر پدرام سیداحمد شیرازی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر پدرام سیداحمد شیرازی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر پدرام سیداحمد شیرازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر