نوبت دهی دکتر پدرام سیداحمد شیرازی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر پدرام سیداحمد شیرازی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 231
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر پدرام سیداحمد شیرازی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر پدرام سیداحمد شیرازی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر پدرام سیداحمد شیرازی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر پدرام سیداحمد شیرازی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر پدرام سیداحمد شیرازی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر پدرام سیداحمد شیرازی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر پدرام سیداحمد شیرازی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر پدرام سیداحمد شیرازی چقدر است؟

دربارۀ دکتر پدرام سیداحمد شیرازی

دکتر پدرام سیداحمد شیرازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پدرام سیداحمد شیرازی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 231 هستند. آدرس مطب دکتر پدرام سیداحمد شیرازی تهران است. شما میتوانید از دکتر پدرام سیداحمد شیرازی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پدرام سیداحمد شیرازی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پدرام سیداحمد شیرازی

دکتر پدرام سیداحمد شیرازی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پدرام سیداحمد شیرازی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پدرام سیداحمد شیرازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.