نوبت دهی دکتر سیروس محمدیان خضرلو  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر سیروس محمدیان خضرلو

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 252
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیروس محمدیان خضرلو را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر سیروس محمدیان خضرلو نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیروس محمدیان خضرلو چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیروس محمدیان خضرلو چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیروس محمدیان خضرلو مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیروس محمدیان خضرلو رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیروس محمدیان خضرلو نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیروس محمدیان خضرلو چقدر است؟

دربارۀ دکتر سیروس محمدیان خضرلو

دکتر سیروس محمدیان خضرلو فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیروس محمدیان خضرلو یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 252 هستند. آدرس مطب دکتر سیروس محمدیان خضرلو تهران است. شما میتوانید از دکتر سیروس محمدیان خضرلو خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیروس محمدیان خضرلو جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیروس محمدیان خضرلو

دکتر سیروس محمدیان خضرلو دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیروس محمدیان خضرلو مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیروس محمدیان خضرلو فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.