نوبت دهی دکتر فریده مظفری کرمانی  متخصص زنان

دکتر فریده مظفری کرمانی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 61722
تجربه 20سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر فریده مظفری کرمانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر فریده مظفری کرمانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فریده مظفری کرمانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فریده مظفری کرمانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فریده مظفری کرمانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فریده مظفری کرمانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فریده مظفری کرمانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فریده مظفری کرمانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر فریده مظفری کرمانی

دکتر فریده مظفری کرمانی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فریده مظفری کرمانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 20 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 61722 هستند. آدرس مطب دکتر فریده مظفری کرمانی تهران است. شما میتوانید از دکتر فریده مظفری کرمانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فریده مظفری کرمانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فریده مظفری کرمانی

دکتر فریده مظفری کرمانی دارای مدرک متخصص زنان و دارای برد تخصصی زنان و زایمان هستند. دکتر فریده مظفری کرمانی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 4 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 3 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فریده مظفری کرمانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.