نوبت دهی دکتر سیده معصومه اردهالی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر سیده معصومه اردهالی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 301
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیده معصومه اردهالی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر سیده معصومه اردهالی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیده معصومه اردهالی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیده معصومه اردهالی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیده معصومه اردهالی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیده معصومه اردهالی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیده معصومه اردهالی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیده معصومه اردهالی چقدر است؟

دربارۀ دکتر سیده معصومه اردهالی

دکتر سیده معصومه اردهالی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیده معصومه اردهالی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 301 هستند. آدرس مطب دکتر سیده معصومه اردهالی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیده معصومه اردهالی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیده معصومه اردهالی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیده معصومه اردهالی

دکتر سیده معصومه اردهالی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیده معصومه اردهالی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیده معصومه اردهالی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.