نوبت دهی دکتر رضوان قوامی دهکردی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر رضوان قوامی دهکردی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 312
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر رضوان قوامی دهکردی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر رضوان قوامی دهکردی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر رضوان قوامی دهکردی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر رضوان قوامی دهکردی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر رضوان قوامی دهکردی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر رضوان قوامی دهکردی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر رضوان قوامی دهکردی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر رضوان قوامی دهکردی چقدر است؟

دربارۀ دکتر رضوان قوامی دهکردی

دکتر رضوان قوامی دهکردی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رضوان قوامی دهکردی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 312 هستند. آدرس مطب دکتر رضوان قوامی دهکردی تهران است. شما میتوانید از دکتر رضوان قوامی دهکردی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رضوان قوامی دهکردی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رضوان قوامی دهکردی

دکتر رضوان قوامی دهکردی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رضوان قوامی دهکردی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رضوان قوامی دهکردی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.