درمانکده
دکتر سیما نورهاشمی

دکتر سیما نورهاشمی

تهران
4.8
4 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیما نورهاشمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیما نورهاشمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیما نورهاشمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیما نورهاشمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیما نورهاشمی چیست؟

دکتر سیما نورهاشمی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر سیما نورهاشمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیما نورهاشمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیما نورهاشمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیما نورهاشمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیما نورهاشمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیما نورهاشمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیما نورهاشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیما نورهاشمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیما نورهاشمی

دکتر سیما نورهاشمی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیما نورهاشمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 39 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 15786 هستند. آدرس مطب دکتر سیما نورهاشمی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیما نورهاشمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیما نورهاشمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیما نورهاشمی

دکتر سیما نورهاشمی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیما نورهاشمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیما نورهاشمی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر