نوبت دهی دکتر امیرحسین عباسیان راد  عمومی دندانپزشک عمومی

دکتر امیرحسین عباسیان راد

عمومی دندانپزشک عمومی
شماره نظام پزشکی : 72421
تجربه 25سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر امیرحسین عباسیان راد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 4

چطور می‌توانم از دکتر امیرحسین عباسیان راد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر امیرحسین عباسیان راد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر امیرحسین عباسیان راد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر امیرحسین عباسیان راد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر امیرحسین عباسیان راد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر امیرحسین عباسیان راد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین عباسیان راد چقدر است؟

دربارۀ دکتر امیرحسین عباسیان راد

دکتر امیرحسین عباسیان راد عمومی دندانپزشک عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرحسین عباسیان راد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 72421 هستند. آدرس مطب دکتر امیرحسین عباسیان راد تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرحسین عباسیان راد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیرحسین عباسیان راد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرحسین عباسیان راد

دکتر امیرحسین عباسیان راد دارای مدرک عمومی دندانپزشک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرحسین عباسیان راد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرحسین عباسیان راد عمومی دندانپزشک عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.