فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان
فیلتر تخصص
not-found

پزشکی یافت نشد

سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) ، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر روانپزشک در جوان مرد قصاب

دکتر روانپزشک (اعصاب و روان یا Psychiatrist)، متخصصی است که در درمان مسائل روانی و روانشناختی مهارت دارد. این پزشکان برخلاف روانشناسان، می‌توانند برای معالجه بیمار دارو تجویز کنند و در صورت نیاز در کنار درمان‌هایی دارویی، روان‌درمانی بیمار را آغاز کرده و پروسه درمان را تسریع کنند.

لیست پزشکان متخصص روانپزشک در جوان مرد قصاب

همیشه زمان بیماری مهمترین سوال این است که چطور می‌توان از بهترین پزشک متخصص در کوتاه‌ترین زمان ممکن نوبت ویزیت دریافت کرد. درمانکده برای حل این مشکل، لیستی از بهترین پزشکان متخصص در رشته‌های مختلف را برای شما گردآوری کرده است. برای یافتن دکتر روانپزشک در جوان مرد قصاب کافی است نام این تخصص را در سایت درمانکده جستجو کنید تا لیستی از پزشکان متخصص روانپزشک در اختیار شما قرار بگیرد.

مهمترین دلایل مراجعه به دکتر روانپزشک

اگر با مشکلات زیر مواجه هستید، دکتر روانپزشک می‌تواند به شما کمک کند:
 • نداشتن تمرکز
 • افسردگی
 • بیش‌فعالی
 • استرس و اضطراب
 • اضطراب اجتماعی
 • اختلال وسواس
 • اختلال دو قطبی
 • اختلال شخصیت وابسته
 • خود‌آزاری یا مازوخیسم
 • سادیسم یا دگر آ‌زاری
 • مشکلات خواب
 • توهم
 • اوتیسم
 • دکتر روانپزشک خوب در جوان مرد قصاب چه خدماتی ارائه می‌دهد؟
دکتر روانپزشک در تشخیص و درمان طیف گسترده‌ای از مشکلات روانی و همچنین جسمی به شما کمک می‌کند و معمولا درک کافی از سلامت جسمی و روانی افراد و چگونگی تاثیر این دو بر هم دارد. این مشکلات می‌تواند افسردگی، اختلال دو قطبی، بیش‌فعالی و… باشد. یک دکتر روانپزشک خوب به منظور درمان بیماری‌ها، هم می‌تواند درمان‌های دارویی را تجویز کند، هم در صورت نیاز قادر است که روان‌درمانی انجام دهد. در واقع یک دکتر اعصاب و روان در هر دو زمینه مسائل روانی و جسمی طبابت می‌کند، اما تمرکز بیشتری بر مسائل روانشناختی دارد.

بهترین دکتر روانپزشک در جوان مرد قصاب

برای انتخاب بهترین دکتر روانپزشک در جوان مرد قصاب، می‌توانید از نظرات کاربران درمانکده استفاده کنید. این مجموعه فرصتی را فراهم کرده است تا مراجعه‌کنندگان تجربه خود از ملاقات با پزشک مورد نظر را در سایت درج کنند. اگر شما هم در این زمینه تجربه‌ای دارید، خوشحال می‌شویم آن را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم در معرفی بهترین پزشک روانپزشکی در جوان مرد قصاب، از آن استفاده کنیم.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر روانپزشک در جوان مرد قصاب

دریافت نوبت از دکتر روانپزشک در جوان مرد قصاب با درمانکده در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. با ورود به صفحه اصلی سایت درمانکده و تایپ نام تخصص پزشکی در کادر جستجو که بالای صفحه قرار دارد، لیست پزشکان متخصص طرف قرارداد با درمانکده نمایش داده می‌شود. امکان دریافت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین در درمانکده برای شما فراهم شده است. مشاوره به درخواست شما می‌تواند صوتی، تصویری یا متنی باشد و می‌توانید از هر جا که هستید با یک دکتر روانپزشک خوب ارتباط برقرار کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص روانپزشکی درمانکده در جوان مرد قصاب

هزینه رزرو آنلاین نوبت از دکتر روانپزشک در جوان مرد قصاب از طریق درمانکده، با حق ویزیت حضوری تفاوتی ندارد. مجموعه درمانکده هیچ مبلغ اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. برای نوبت‌گیری از اغلب دکترها در درمانکده باید هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید. در برخی موارد نیز تنها کافیست بخشی از هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید و بقیه آن را به صورت حضوری در مطب تسویه کنید.

مقالات مربوط به بیماری‌های روانشناسی

انواع اختلالات شخصیتی

علت اضطراب

انواع بیماری های روانی

تحقیق درباره استرس

بیماری اوتیسم چیست و چه علائمی دارد؟

نشانه های افسردگی

خواب کافی چند ساعت است؟

دلایل خودکشی

اختلال بیش فعالی

تحقیق درباره اعتیاد

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در ستارخانفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در غرب تهرانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در ونکدکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در شرق تهرانفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در تجریشمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در امام حسیندکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در دولت آبادفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در پیروزیمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در جنوب تهراندکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در فرمانیهفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در تهرانسرمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در امیر آباددکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در دهکده المپیکفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در شمال تهرانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در پونکدکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در گیشافوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در ظفرمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در اکباتاندکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در گاندیفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در قلهکمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در جردندکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در شهرانفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در میدان ولیعصرمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در مرزداراندکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در نازی آبادفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در پل رومیمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در شهرک ولیعصردکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در بلوار کشاورزفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در مرکز تهرانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در نارمکدکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در یوسف آبادفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در سهروردیمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در تهرانپارسدکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در جیحونفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در نیاورانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در میرداماددکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در زعفرانیهفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در صادقیهبهترین پزشکان جوان مرد قصاب