فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان جنوب تهران
فیلتر تخصص

دکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در جنوب تهران

عباس رحمانی مهر
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
تهران، قیامدشت
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) جنوب تهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر روانپزشک در جنوب تهران

دکتر روانپزشک (اعصاب و روان یا Psychiatrist)، متخصصی است که در درمان مسائل روانی و روانشناختی مهارت دارد. این پزشکان برخلاف روانشناسان، می‌توانند برای معالجه بیمار دارو تجویز کنند و در صورت نیاز در کنار درمان‌هایی دارویی، روان‌درمانی بیمار را آغاز کرده و پروسه درمان را تسریع کنند.

لیست پزشکان متخصص روانپزشک در جنوب تهران

همیشه زمان بیماری مهمترین سوال این است که چطور می‌توان از بهترین پزشک متخصص در کوتاه‌ترین زمان ممکن نوبت ویزیت دریافت کرد. درمانکده برای حل این مشکل، لیستی از بهترین پزشکان متخصص در رشته‌های مختلف را برای شما گردآوری کرده است. برای یافتن دکتر روانپزشک در جنوب تهران کافی است نام این تخصص را در سایت درمانکده جستجو کنید تا لیستی از پزشکان متخصص روانپزشک در اختیار شما قرار بگیرد.

مهمترین دلایل مراجعه به دکتر روانپزشک

اگر با مشکلات زیر مواجه هستید، دکتر روانپزشک می‌تواند به شما کمک کند:
 • نداشتن تمرکز
 • افسردگی
 • بیش‌فعالی
 • استرس و اضطراب
 • اضطراب اجتماعی
 • اختلال وسواس
 • اختلال دو قطبی
 • اختلال شخصیت وابسته
 • خود‌آزاری یا مازوخیسم
 • سادیسم یا دگر آ‌زاری
 • مشکلات خواب
 • توهم
 • اوتیسم
 • دکتر روانپزشک خوب در جنوب تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟
دکتر روانپزشک در تشخیص و درمان طیف گسترده‌ای از مشکلات روانی و همچنین جسمی به شما کمک می‌کند و معمولا درک کافی از سلامت جسمی و روانی افراد و چگونگی تاثیر این دو بر هم دارد. این مشکلات می‌تواند افسردگی، اختلال دو قطبی، بیش‌فعالی و… باشد. یک دکتر روانپزشک خوب به منظور درمان بیماری‌ها، هم می‌تواند درمان‌های دارویی را تجویز کند، هم در صورت نیاز قادر است که روان‌درمانی انجام دهد. در واقع یک دکتر اعصاب و روان در هر دو زمینه مسائل روانی و جسمی طبابت می‌کند، اما تمرکز بیشتری بر مسائل روانشناختی دارد.

بهترین دکتر روانپزشک در جنوب تهران

برای انتخاب بهترین دکتر روانپزشک در جنوب تهران، می‌توانید از نظرات کاربران درمانکده استفاده کنید. این مجموعه فرصتی را فراهم کرده است تا مراجعه‌کنندگان تجربه خود از ملاقات با پزشک مورد نظر را در سایت درج کنند. اگر شما هم در این زمینه تجربه‌ای دارید، خوشحال می‌شویم آن را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم در معرفی بهترین پزشک روانپزشکی در جنوب تهران، از آن استفاده کنیم.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر روانپزشک در جنوب تهران

دریافت نوبت از دکتر روانپزشک در جنوب تهران با درمانکده در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. با ورود به صفحه اصلی سایت درمانکده و تایپ نام تخصص پزشکی در کادر جستجو که بالای صفحه قرار دارد، لیست پزشکان متخصص طرف قرارداد با درمانکده نمایش داده می‌شود. امکان دریافت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین در درمانکده برای شما فراهم شده است. مشاوره به درخواست شما می‌تواند صوتی، تصویری یا متنی باشد و می‌توانید از هر جا که هستید با یک دکتر روانپزشک خوب ارتباط برقرار کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص روانپزشکی درمانکده در جنوب تهران

هزینه رزرو آنلاین نوبت از دکتر روانپزشک در جنوب تهران از طریق درمانکده، با حق ویزیت حضوری تفاوتی ندارد. مجموعه درمانکده هیچ مبلغ اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. برای نوبت‌گیری از اغلب دکترها در درمانکده باید هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید. در برخی موارد نیز تنها کافیست بخشی از هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید و بقیه آن را به صورت حضوری در مطب تسویه کنید.

مقالات مربوط به بیماری‌های روانشناسی

انواع اختلال شخصیت

درمان اضطراب

انواع اختلالات روانی

علت استرس

اوتیسم چیست؟

علائم افسردگی

چند ساعت خواب کافی است؟

خودکشی چیست؟

مهمترین علائم بیش فعالی

اعتیاد چیست؟

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در امام حسینفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در ستارخانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در جردندکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در گیشافوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در شهرک ولیعصرمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در پل رومیدکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در میدان ولیعصرفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در صادقیهمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در جوان مرد قصابدکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در یوسف آبادفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در نازی آبادمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در نیاوراندکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در اکباتانفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در مرزدارانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در جیحوندکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در گاندیفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در ونکمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در امیر آباددکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در دهکده المپیکفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در مرکز تهرانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در شرق تهراندکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در بلوار کشاورزفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در زعفرانیهمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در تهرانسردکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در میردامادفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در پونکمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در ظفردکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در نارمکفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در تجریشمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در غرب تهراندکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در پیروزیفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در سهروردیمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در تهرانپارسدکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در شمال تهرانفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در شهرانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در قلهکدکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در فرمانیهفوق تخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در دولت آبادبهترین پزشکان جنوب تهران