فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان یوسف آباد
فیلتر تخصص

دکتر روانپزشک (اعصاب و روان) در یوسف آباد

مرضیه صالحی
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
13 سال تجربه
تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد)
(4 نظر)
5

اولین نوبت:

هم‌اکنون
منصور صالحی
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
تهران، تهران
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های افسردگی، فوبیا، وسواس، افکار خودکشی، بیش فعالی، حمله پانیک و... می‌توانید به متخصص متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) یوسف آباد مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر روانپزشک در یوسف آباد

دکتر روانپزشک (اعصاب و روان یا Psychiatrist)، متخصصی است که در درمان مسائل روانی و روانشناختی مهارت دارد. این پزشکان برخلاف روانشناسان، می‌توانند برای معالجه بیمار دارو تجویز کنند و در صورت نیاز در کنار درمان‌هایی دارویی، روان‌درمانی بیمار را آغاز کرده و پروسه درمان را تسریع کنند.

لیست پزشکان متخصص روانپزشک در یوسف آباد

همیشه زمان بیماری مهمترین سوال این است که چطور می‌توان از بهترین پزشک متخصص در کوتاه‌ترین زمان ممکن نوبت ویزیت دریافت کرد. درمانکده برای حل این مشکل، لیستی از بهترین پزشکان متخصص در رشته‌های مختلف را برای شما گردآوری کرده است. برای یافتن دکتر روانپزشک در یوسف آباد کافی است نام این تخصص را در سایت درمانکده جستجو کنید تا لیستی از پزشکان متخصص روانپزشک در اختیار شما قرار بگیرد.

مهمترین دلایل مراجعه به دکتر روانپزشک

اگر با مشکلات زیر مواجه هستید، دکتر روانپزشک می‌تواند به شما کمک کند:
 • نداشتن تمرکز
 • افسردگی
 • بیش‌فعالی
 • استرس و اضطراب
 • اضطراب اجتماعی
 • اختلال وسواس
 • اختلال دو قطبی
 • اختلال شخصیت وابسته
 • خود‌آزاری یا مازوخیسم
 • سادیسم یا دگر آ‌زاری
 • مشکلات خواب
 • توهم
 • اوتیسم
 • دکتر روانپزشک خوب در یوسف آباد چه خدماتی ارائه می‌دهد؟
دکتر روانپزشک در تشخیص و درمان طیف گسترده‌ای از مشکلات روانی و همچنین جسمی به شما کمک می‌کند و معمولا درک کافی از سلامت جسمی و روانی افراد و چگونگی تاثیر این دو بر هم دارد. این مشکلات می‌تواند افسردگی، اختلال دو قطبی، بیش‌فعالی و… باشد. یک دکتر روانپزشک خوب به منظور درمان بیماری‌ها، هم می‌تواند درمان‌های دارویی را تجویز کند، هم در صورت نیاز قادر است که روان‌درمانی انجام دهد. در واقع یک دکتر اعصاب و روان در هر دو زمینه مسائل روانی و جسمی طبابت می‌کند، اما تمرکز بیشتری بر مسائل روانشناختی دارد.

بهترین دکتر روانپزشک در یوسف آباد

برای انتخاب بهترین دکتر روانپزشک در یوسف آباد، می‌توانید از نظرات کاربران درمانکده استفاده کنید. این مجموعه فرصتی را فراهم کرده است تا مراجعه‌کنندگان تجربه خود از ملاقات با پزشک مورد نظر را در سایت درج کنند. اگر شما هم در این زمینه تجربه‌ای دارید، خوشحال می‌شویم آن را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم در معرفی بهترین پزشک روانپزشکی در یوسف آباد، از آن استفاده کنیم.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر روانپزشک در یوسف آباد

دریافت نوبت از دکتر روانپزشک در یوسف آباد با درمانکده در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. با ورود به صفحه اصلی سایت درمانکده و تایپ نام تخصص پزشکی در کادر جستجو که بالای صفحه قرار دارد، لیست پزشکان متخصص طرف قرارداد با درمانکده نمایش داده می‌شود. امکان دریافت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین در درمانکده برای شما فراهم شده است. مشاوره به درخواست شما می‌تواند صوتی، تصویری یا متنی باشد و می‌توانید از هر جا که هستید با یک دکتر روانپزشک خوب ارتباط برقرار کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص روانپزشکی درمانکده در یوسف آباد

هزینه رزرو آنلاین نوبت از دکتر روانپزشک در یوسف آباد از طریق درمانکده، با حق ویزیت حضوری تفاوتی ندارد. مجموعه درمانکده هیچ مبلغ اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. برای نوبت‌گیری از اغلب دکترها در درمانکده باید هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید. در برخی موارد نیز تنها کافیست بخشی از هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید و بقیه آن را به صورت حضوری در مطب تسویه کنید.

مقالات مربوط به بیماری‌های روانشناسی

انواع اختلال شخصیت

درمان اضطراب

انواع اختلالات روانی

علت استرس

اوتیسم چیست؟

علائم افسردگی

چند ساعت خواب کافی است؟

خودکشی چیست؟

مهمترین علائم بیش فعالی

اعتیاد چیست؟

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در شمال تهرانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در شرق تهرانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در غرب تهرانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در جنوب تهرانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در مرکز تهرانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در دهکده المپیکمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در امام حسینمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در میردامادمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در پیروزیمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در اکباتانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در صادقیهمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در پونکمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در تجریشمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در جوان مرد قصابمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در قلهکمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در شهرانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در تهرانسرمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در گیشامتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در بلوار کشاورزمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در نارمکمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در زعفرانیهمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در مرزدارانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در نازی آبادمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در جردنمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در ونکمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در شهرک ولیعصرمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در میدان ولیعصرمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در فرمانیهمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در تهرانپارسمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در ستارخانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در امیر آبادمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در جیحونمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در سهروردیمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در ظفرمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در پل رومیمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در نیاورانمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در دولت آبادمتخصص روانپزشک (اعصاب و روان) در گاندیبهترین پزشکان یوسف آباد