فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان شهران
فیلتر تخصص

دکتر متخصص مغز و اعصاب در شهران

محمد حسین چلبی
متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی)
13 سال تجربه
تهران، شهران

اولین نوبت:

9 اردیبهشت ساعت 10:00
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های فراموشی، میگرن و سردرد، مشکلات خواب، تشنج و... می‌توانید به متخصص متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) شهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر مغز و اعصاب در شهران

دکتر مغز و اعصاب یا نورولوژیست (Neurologist) بیماری‌های نورولوژی را تشخیص می‌دهد و درمان می‌کند. نورولوژی شاخه‌ای از علم پزشکی است که به طور خاص به مطالعه دستگاه عصبی بدن و بیماری‌های مربوط به آن می‌پردازد. توجه داشته باشید که متخصص مغز و اعصاب، جراح مغز و اعصاب نیست و اگر در مواردی بیمار به واسطه اختلالات مغزی مانند انواع تومور مغزی، ضربه به سر، خونریزی مغزی یا آسیب‌های نخاعی نیاز به جراحی پیدا کند، نورولوژیست بیمار را به دکتر جراح مغز و اعصاب ارجاع می‌دهد. در این شرایط، مراقبت‌های درمانی و مدیریت و کنترل بیماری بعد از جراحی به عهده دکتر مغز و اعصاب خواهد بود.

لیست پزشکان متخصص مغز و اعصاب در شهران

درمانکده سعی کرده است تا لیستی از متخصص‌های مغز و اعصاب در شهران را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید در کوتا‌ه‌ترین زمان ممکن، از بهترین دکتر مغز و اعصاب در شهران نوبت ویزیت حضوری دریافت کنید. تنها کافی است به سایت درمانکده مراجعه کنید تا به اطلاعات معتبر و به‌روز پزشکان دسترسی داشته باشید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص مغز و اعصاب

دکتر مغز و اعصاب در تشخیص و درمان طیف وسیعی از بیماری‌های سیستم عصبی به شما کمک می‌کند که رایج‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:
 • آلزایمر
 • میگرن
 • صرع
 • ام‌اس (MS)
 • سکته مغزی
 • پارکینسون
 • آسیب‌های مغزی

دکتر مغز و اعصاب خوب در شهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

مغز و اعصاب شاخه‌ای از علم پزشکی است که به مطالعه و درمان اختلالات سیستم عصبی و عملکرد مغز می‌پردازد. دستگاه عصبی در بدن انسان یکی از پیچیده‌ترین ارگان‌ها است که وظیفه هماهنگ‌سازی، کنترل و تنظیم فعالیت‌های بدن را بر عهده دارد. از آنجایی که عصب‌ها در همه قسمت‌های بدن وجود دارند، اختلالات مغزی و عصبی می‌توانند اعصاب هر یک از اعضای بدن از جمله چشم، گوش، حلق، دست، پا و... را درگیر کنند. به همین دلیل طیف وسیعی از بیماری‌ها در حوزه تخصصی دکتر مغز و اعصاب قرار می‌گیرند. یک فوق تخصص مغز و اعصاب، کلیه اختلالات سیستم عصبی مرکزی و محیطی از جمله مغز، نخاع، اعصاب جمجمه، اعصاب محیطی، ریشه‌های عصبی، سیستم عصبی خودمختار، اتصال عصبی عضلانی و ماهیچه‌ها را درمان می‌کند.

بهترین متخصص مغز و اعصاب در شهران

درمانکده ادعا نمی‌کند که می‌تواند بهترین دکتر مغز و اعصاب در شهران را به شما معرفی کند. نظرات و بازخوردهای کاربران است که مشخص می‌کند کدام پزشک بیشترین و بهترین میزان رضایتمندی بین مراجعه‌کنندگان خود را داشته است. درمانکده نظرات کاربران را به طور کامل در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر مغز و اعصاب در شهران

با استفاده از خدمات نوبت‌گیری آنلاین از دکتر مغز و اعصاب در شهران در زمان و هزینه صرفه‌جویی خواهید کرد. مراحل رزرو آنلاین نوبت ویزیت حضوری از دکتر مغز و اعصاب در شهران با درمانکده ساده‌تر از آن چیزی است که فکرش را کنید:
 • به سایت درمانکده مراجعه کنید.
 • تخصص پزشکی مورد نظر خود را جستجو کنید.
 • اطلاعات درج شده درباره هر دکتر مغز و اعصاب در شهران را بخوانید.
 • پس از انتخاب دکتر مورد نظر خود، روی دکمه رزرو آنلاین نوبت کلیک کنید.
اگر در مورد بیماری‌های مغز و اعصاب به مشاوره نیاز دارید و به هر دلیلی نمی‌توانید به به صورت حضوری به مطب پزشکان مراجعه کنید، می‌توانید از خدمات مشاوره آنلاین درمانکده استفاده کنید. این مجموعه شرایطی را فراهم کرده تا بتوانید از هر جایی که هستید از دکتر مغز و اعصاب در شهران یا هر شهر دیگری به صورت متنی، صوتی یا تصویری مشاوره آنلاین دریافت کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص مغز و اعصاب درمانکده در شهران

قیمت ویزیت دکتر مغز و اعصاب در شهران بر اساس تعرفه‌های تعیین‌شده در سایت درمانکده مشخص می‌شود. این هزینه به طور کامل به دستمزد پزشک متخصص مربوط می‌شود و درمانکده هیچ وجه اضافی برای ثبت نوبت از شما دریافت نمی‌کند.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در شمال تهرانمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در شرق تهرانمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در غرب تهرانمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در جنوب تهرانمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در مرکز تهرانمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در دهکده المپیکمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در امام حسینمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در میردامادمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در پیروزیمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در اکباتانمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در صادقیهمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در پونکمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در تجریشمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در جوان مرد قصابمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در قلهکمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در تهرانسرمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در گیشامتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در بلوار کشاورزمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در نارمکمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در زعفرانیهمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در مرزدارانمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در نازی آبادمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در جردنمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در ونکمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در شهرک ولیعصرمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در میدان ولیعصرمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در یوسف آبادمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در فرمانیهمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در تهرانپارسمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در ستارخانمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در امیر آبادمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در جیحونمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در سهروردیمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در ظفرمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در پل رومیمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در نیاورانمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در دولت آبادمتخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) در گاندیبهترین پزشکان شهران