نوبت دهی دکتر رحمت الله جهانگیری فوق تخصص بیماریهای قلب و عروق

دکتر رحمت الله جهانگیری

فوق تخصص بیماریهای قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : 20607
تجربه 34سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 9 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر رحمت الله جهانگیری نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر رحمت الله جهانگیری چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر رحمت الله جهانگیری چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر رحمت الله جهانگیری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر رحمت الله جهانگیری رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر رحمت الله جهانگیری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر رحمت الله جهانگیری چقدر است؟

  Item 1 of 15

  دربارۀ دکتر رحمت الله جهانگیری

  دکتر رحمت الله جهانگیری فوق تخصص بیماریهای قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رحمت الله جهانگیری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 34 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 20607 هستند. آدرس مطب دکتر رحمت الله جهانگیری میدان هروی - برج هروی - بلوک A - طبقه سوم است. شما میتوانید از دکتر رحمت الله جهانگیری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر رحمت الله جهانگیری 9 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر رحمت الله جهانگیری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر رحمت الله جهانگیری

  دکتر رحمت الله جهانگیری دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. دکتر رحمت الله جهانگیری در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 6 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 4 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رحمت الله جهانگیری فوق تخصص بیماریهای قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.