درمانکده
دکتر رحمت الله جهانگیری

دکتر رحمت الله جهانگیری

تهران
4.8
4 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رحمت الله جهانگیری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر رحمت الله جهانگیری

مطب میدان هروی

میدان هروی - برج هروی - بلوک A - طبقه سوم

هنوز بیمارهای دکتر رحمت الله جهانگیری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رحمت الله جهانگیری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رحمت الله جهانگیری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رحمت الله جهانگیری چیست؟

دکتر رحمت الله جهانگیری فوق تخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر رحمت الله جهانگیری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رحمت الله جهانگیری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رحمت الله جهانگیری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رحمت الله جهانگیری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رحمت الله جهانگیری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رحمت الله جهانگیری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رحمت الله جهانگیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رحمت الله جهانگیری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رحمت الله جهانگیری

دکتر رحمت الله جهانگیری فوق تخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رحمت الله جهانگیری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 34 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 20607 هستند. آدرس مطب دکتر رحمت الله جهانگیری میدان هروی - برج هروی - بلوک A - طبقه سوم است. شما میتوانید از دکتر رحمت الله جهانگیری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رحمت الله جهانگیری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رحمت الله جهانگیری

دکتر رحمت الله جهانگیری دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رحمت الله جهانگیری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رحمت الله جهانگیری فوق تخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر