دکتر سعید ناظم

دکتر سعید ناظم

تهران
4.5
6 نظر
غیر فعال

نوبت های دکتر سعید ناظم به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سعید ناظم نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر سعید ناظم نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر سعید ناظم وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر سعید ناظم چیست؟

دکتر سعید ناظم متخصص فوق تخصص جراحی قلب و عروق است. بیماران بسیاری برای درمان تپش قلب، فشار خون ، درد قفسه سینه ، آریتمی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر سعید ناظم رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر سعید ناظم چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر سعید ناظم چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر سعید ناظم مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر سعید ناظم، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سعید ناظم

دکتر سعید ناظم فوق تخصص جراحی قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 1 یکی از پزشکان تهران با بیش از 35 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های تپش قلب,فشار خون ,درد قفسه سینه ,آریتمی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر سعید ناظم استفاده کنید.
در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر سعید ناظم تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر