درمانکده
دکتر احمدرضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی

تهران
4.6
33 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر احمدرضا رفعتی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر احمدرضا رفعتی

مطب خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصر-خیابان توانیر-میدان توانیر-ساختمان طلا-طبقه ی اول

هنوز بیمارهای دکتر احمدرضا رفعتی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احمدرضا رفعتی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احمدرضا رفعتی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احمدرضا رفعتی چیست؟

دکتر احمدرضا رفعتی فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر احمدرضا رفعتی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احمدرضا رفعتی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احمدرضا رفعتی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احمدرضا رفعتی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احمدرضا رفعتی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احمدرضا رفعتی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا رفعتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا رفعتی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر احمدرضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمدرضا رفعتی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 89866 هستند. آدرس مطب دکتر احمدرضا رفعتی خیابان ولیعصر-خیابان توانیر-میدان توانیر-ساختمان طلا-طبقه ی اول است. شما میتوانید از دکتر احمدرضا رفعتی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر احمدرضا رفعتی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمدرضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی دارای مدرک فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی و متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمدرضا رفعتی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمدرضا رفعتی فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر