نوبت دهی دکتر حسن رحیم دار خیاوی  متخصص ارتوپدی

دکتر حسن رحیم دار خیاوی

متخصص ارتوپدی
شماره نظام پزشکی : 115073
تجربه 8سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر حسن رحیم دار خیاوی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر حسن رحیم دار خیاوی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر حسن رحیم دار خیاوی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر حسن رحیم دار خیاوی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر حسن رحیم دار خیاوی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر حسن رحیم دار خیاوی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر حسن رحیم دار خیاوی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر حسن رحیم دار خیاوی چقدر است؟

دربارۀ دکتر حسن رحیم دار خیاوی

دکتر حسن رحیم دار خیاوی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسن رحیم دار خیاوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 115073 هستند. آدرس مطب دکتر حسن رحیم دار خیاوی تهران است. شما میتوانید از دکتر حسن رحیم دار خیاوی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حسن رحیم دار خیاوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسن رحیم دار خیاوی

دکتر حسن رحیم دار خیاوی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسن رحیم دار خیاوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسن رحیم دار خیاوی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.