درمانکده
دکتر حسن رحیم دار خیاوی

دکتر حسن رحیم دار خیاوی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حسن رحیم دار خیاوی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حسن رحیم دار خیاوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسن رحیم دار خیاوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسن رحیم دار خیاوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسن رحیم دار خیاوی چیست؟

دکتر حسن رحیم دار خیاوی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر حسن رحیم دار خیاوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسن رحیم دار خیاوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسن رحیم دار خیاوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسن رحیم دار خیاوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسن رحیم دار خیاوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسن رحیم دار خیاوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسن رحیم دار خیاوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن رحیم دار خیاوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حسن رحیم دار خیاوی

دکتر حسن رحیم دار خیاوی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسن رحیم دار خیاوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 115073 هستند. آدرس مطب دکتر حسن رحیم دار خیاوی تهران است. شما میتوانید از دکتر حسن رحیم دار خیاوی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حسن رحیم دار خیاوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسن رحیم دار خیاوی

دکتر حسن رحیم دار خیاوی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسن رحیم دار خیاوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسن رحیم دار خیاوی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر