نوبت دهی دکتر سید محمدعلی موسویان  متخصص ارتوپدی

دکتر سید محمدعلی موسویان

متخصص ارتوپدی
شماره نظام پزشکی : 24323
تجربه 32سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید محمدعلی موسویان را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سید محمدعلی موسویان نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید محمدعلی موسویان چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید محمدعلی موسویان چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید محمدعلی موسویان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید محمدعلی موسویان رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید محمدعلی موسویان نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمدعلی موسویان چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید محمدعلی موسویان

دکتر سید محمدعلی موسویان متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید محمدعلی موسویان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 32 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 24323 هستند. آدرس مطب دکتر سید محمدعلی موسویان تهران است. شما میتوانید از دکتر سید محمدعلی موسویان خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید محمدعلی موسویان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید محمدعلی موسویان

دکتر سید محمدعلی موسویان دارای مدرک متخصص ارتوپدی و دارای برد تخصصی ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید محمدعلی موسویان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید محمدعلی موسویان متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.