دکتر بابک محمودیان

دکتر بابک محمودیان

تهران
4.0
4 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر بابک محمودیان

مطب فلکه دوم تهرانپارس

فلکه دوم تهرانپارس - ابتدای خیابان فرجام - جنب بانک گردشگری - بین خیابان عادل و زرین - پلاک 49 - ساختمان سهند - طبقه دوم - واحد 7

هنوز بیمارهای دکتر بابک محمودیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر بابک محمودیان نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر بابک محمودیان چیست؟

دکتر بابک محمودیان متخصص متخصص طب فیزیکی و توانبخشی است. بیماران بسیاری برای درمان کمر درد، درد عضلانی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر بابک محمودیان رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر بابک محمودیان چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر بابک محمودیان چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر بابک محمودیان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر بابک محمودیان، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر بابک محمودیان

دکتر بابک محمودیان متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به شماره نظام پزشکی 83817 یکی از متخصصان تهران با بیش از 20 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر بابک محمودیان می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر بابک محمودیان :

  • فلکه دوم تهرانپارس - ابتدای خیابان فرجام - جنب بانک گردشگری - بین خیابان عادل و زرین - پلاک 49 - ساختمان سهند - طبقه دوم - واحد 7

تجربه دکتر بابک محمودیان

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های کمر درد,درد عضلانی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر بابک محمودیان استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر بابک محمودیان مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها امتیاز 4 داده‌اند.
مطالعه بیشتر