نوبت دهی دکتر میرهادی سید هادی زاده  فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر میرهادی سید هادی زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
شماره نظام پزشکی : 120112
تجربه 10سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر میرهادی سید هادی زاده را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 12

چطور می‌توانم از دکتر میرهادی سید هادی زاده نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر میرهادی سید هادی زاده چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر میرهادی سید هادی زاده چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر میرهادی سید هادی زاده مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر میرهادی سید هادی زاده رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر میرهادی سید هادی زاده نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر میرهادی سید هادی زاده چقدر است؟

دربارۀ دکتر میرهادی سید هادی زاده

دکتر میرهادی سید هادی زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میرهادی سید هادی زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 120112 هستند. آدرس مطب دکتر میرهادی سید هادی زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر میرهادی سید هادی زاده خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر میرهادی سید هادی زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میرهادی سید هادی زاده

دکتر میرهادی سید هادی زاده دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میرهادی سید هادی زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میرهادی سید هادی زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.