نوبت دهی دکتر شهرام عرفانیان دانشور  فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی

دکتر شهرام عرفانیان دانشور

فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی
شماره نظام پزشکی : 55743
تجربه 13سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر شهرام عرفانیان دانشور را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر شهرام عرفانیان دانشور نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر شهرام عرفانیان دانشور چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر شهرام عرفانیان دانشور چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر شهرام عرفانیان دانشور مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر شهرام عرفانیان دانشور رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر شهرام عرفانیان دانشور نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام عرفانیان دانشور چقدر است؟

دربارۀ دکتر شهرام عرفانیان دانشور

دکتر شهرام عرفانیان دانشور فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهرام عرفانیان دانشور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 55743 هستند. آدرس مطب دکتر شهرام عرفانیان دانشور تهران است. شما میتوانید از دکتر شهرام عرفانیان دانشور خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهرام عرفانیان دانشور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهرام عرفانیان دانشور

دکتر شهرام عرفانیان دانشور دارای مدرک فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی و متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهرام عرفانیان دانشور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهرام عرفانیان دانشور فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.