درمانکده
دکتر شهرام یوسف پور

دکتر شهرام یوسف پور

تهران
4.7
49 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شهرام یوسف پور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شهرام یوسف پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهرام یوسف پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهرام یوسف پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهرام یوسف پور چیست؟

دکتر شهرام یوسف پور فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر شهرام یوسف پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهرام یوسف پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهرام یوسف پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهرام یوسف پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهرام یوسف پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهرام یوسف پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهرام یوسف پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام یوسف پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر شهرام یوسف پور

دکتر شهرام یوسف پور فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهرام یوسف پور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 71821 هستند. آدرس مطب دکتر شهرام یوسف پور تهران است. شما میتوانید از دکتر شهرام یوسف پور خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهرام یوسف پور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهرام یوسف پور

دکتر شهرام یوسف پور دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهرام یوسف پور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهرام یوسف پور فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر