درمانکده
دکتر سمیرا انصاری

دکتر سمیرا انصاری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سمیرا انصاری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سمیرا انصاری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سمیرا انصاری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سمیرا انصاری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سمیرا انصاری چیست؟

دکتر سمیرا انصاری دکترا روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر سمیرا انصاری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سمیرا انصاری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سمیرا انصاری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سمیرا انصاری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سمیرا انصاری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سمیرا انصاری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سمیرا انصاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمیرا انصاری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سمیرا انصاری

دکتر سمیرا انصاری دکترا روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سمیرا انصاری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 22696 هستند. آدرس مطب دکتر سمیرا انصاری تهران است. شما میتوانید از دکتر سمیرا انصاری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سمیرا انصاری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سمیرا انصاری

دکتر سمیرا انصاری دارای مدرک کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و کارشناس روانشناسی و دکترا روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سمیرا انصاری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سمیرا انصاری دکترا روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر